اخرین پست ها

اجاره اقامتگاه و ویلا در چالوس

ویلا دو خوابه در نزدیکی چالوس ویلا دو خوابه در نزدیکی چالوس با فول ...

ویلا دو خوابه نزدیک دریا در چالوس ویلا دو خوابه نزدیک اقیانوس در چالوس...

ویلا دو خوابه مدرن استخردار در چالوس ویلا دو خوابه مدرن استخردار در...

ویلا جنگلی یک خوابه در نورسر چالوس ویلا جنگلی یک خوابه در نورسر چال...

ویلا استخردار سه خوابه در چالوس ویلا استخردار سه خوابه در چالوس با ...

ویلا دو خوابه نزدیک به دریا در چالوس ویلا دو خوابه هم‌جوار به دریا در...

ویلا استخردار با ویو دریا در چالوس ویلا استخردار با ویو دریا در چال...

ویلا دو خوابه لوکس با میز بیلیارد در چالوس ویلا دو خوابه لوکس با می...

ویلا استخردار در چالوس ویلا استخردار در چالوس با میز بیلیارد و فوتب...

به دنبال ویلای خود در ویلاچی هستید؟

شما در ویلاچی می‌توانید با رزرو اقامتگاه ارزان، هزینه‌های سفر خود را کاهش داده و با رزرو ویلا ، با قیمتی مناسب، سفری دلچسب و اقتصادی داشته باشید.همچنین می توانید بصورت رایگان ثاقامتگاه و ویلای نفس را در ویلاچی ثبت نمائید.

ویلا استخردار لوکس در نمک آبرود | ویلارابط

ویلا زیباکنار دیوار | زیباترین ویلا و سوئیت در کردان -

کردان با داشتن انواع ویلاها، از لوکس و لاکچری گرفته تا ویلاهای مقرون به‌صرفه و متوسط، یکی از متنوع‌ترین انتخاب‌های ممکن را در اختیار مسافران می‌گذارد. در واقع مسافران باید بدانند که با هر قسم بودجه‌ای می‌توانند یک سفر رفیع و تجربه فوق‌العاده را در کردان داشته باشند. البته فاکتورهای مختلفی بر خرج اجاره ویلا ویلا در کردان تأثیر دارد و مهم‌ترین مشخصه‌های تأثیرگذار بر شامل موارد ته هستند:

·: بدون شک هزینه ویلا در کردان با اندازه بالا، بسیار بیشتر از ویلاهای کوچک و میانه است. مسافران می‌توانند با توجه به همین موضوع، میزان هزینه‌های خود را برنامه‌ریزی کنند و با در نظر گرفتن متراژ ویلا و تعداد نفرات موجود، یکی از ویلاهای شکیل را رزرو کرده و بهترین کوچ میسر را داشته باشند.

·: هر ویلا امکانات خدماتی و البته تفریحی خاص خود را دارد. چشم‌اندازهای زیبا، اتاق‌های متنوع، استخرهای سرباز یا سرپوشیده، استخر آب گرم یا سرد، میز بیلیارد، تراس یا محوطه و...، همه برخی از امکانات مختلفی هستند که در انواع ویلاهای کردان وجود دارند و البته بر هزینه ویلا در کردان تأثیر می‌گذارند.

ویلا طاووسیه | ارزانترین گونه بندی ویلا: ویلا -

توجه به شرایط آب و آسمانی در خرید و ویلا بسیار بااهمیت است. باید بدانید که در ویلاهای کنار دریار افزون‌تر شرایط بارش فراهم است و همچنین در تموز شرجی هوا آزار دهنده است. یا در ویلاهایی که کنار رودخانه هستند. احتمال طغیان و سیل در آن ها وجود دارد.

اگر برای تفریح و گذراندن اوقات فراغتتان به فکر خرید و یا ویلا هستید. حتما به منظره آن توجه کنید. ویلا های ساحلی، جنگلی، ویلا باغ ها بسیار مناسب هستند.همچنین در هنگام معامله و یا ویلا به نورگیر بودن آن هم توجه کنید.

امکانات اولیه مثل آب و برق و گاز در ویلا باید باشد. تا بخش ویلاهای خوب قرار بگیرد. امروزه امکاناتی مثل تلفن و آنتن دهی و اینترنت نیز از نکات مهمی است که بایع ها به آن اشاره میکنند و از معیار های مهمشان است.

امنیت ویلا نکته فراوان حائز اهمیتی است.شما باید در ویلایی که میخرید و یا میکنید آرامش یاد داشته باشید و از نظر امنیت مطمئن باشید.  بعد از معامله ویلا، حتما دیوارهای اطراف ویلا را بررسی کنید و سپس به سراغ قسمت‌های داخلی بروید.اگر در هنگام خرید یا ویلا، با دیوارهای مجهول و خراب مواجه شدید، از همنشین ویلا بخواهید که مرز آن را مشخص و دیوار را تعمیر کند.