اخرین پست ها

فواید ملبس‌شدن لباس خواب موقع خواب

وقتی صحبت از مد می‌شود، خواب دسته خاص خود را دارد، اما تا حدی، کمی ید کم گرفته شده است. ممکن است برخی از ما فکر کرده باشیم که داشتن لباس خواب های مجزا در خانه برای روز و شب به ویژه قبال از همه گیری کاملاً لوکس است. اما اکنون که خطوط بین حرفه و راحت به دلیل چینش کار از خانه که بسیاری از ما در آن هستیم مبهم شده است، پیش‌بینی می‌شود که فروش خواب (و ‌های استراحت) در سال‌های آینده افزایش یابد. به چه‌علت افراد بیشتری روی خواب سرمایه گذاری می‌کنند و آیا پوشیدن آن در واقع فواید سلامتی دارد که منتظر کشف گردیدن هستند؟ می توانید برای خرید بهترین خواب ها به مراجعه نمایید.

قبل از اینکه بخواهیم مزایای سلامتی خواب را ملاحظه کنیم، اجازه دهید ابتدا کمی درحق تاریخچه آن صحبت کنیم. اولین تذکره ثبت شده خواب “نتیجه مستقیم حضور بریتانیا در هند” در طول قرن های ۱۸ و ۱۹ بود. این نوعی بود که هم بزرگزادگان و هم دهقانان می‌پوشیدند، حتی فراتر از های جنسیتی در آن زمان. با این حال، به عنوان نوعی از رفاه در بین مردان محبوبیت بیشتری پیدا کرد.

آموزش دوخت خواب زنانه

خواب صورتی زنانه | راهنمای انتخاب و خرید خواب زنانه؛ چه ی مناسب شماست؟ -- فوق العاده

در این بخش به برخی از سؤالات شما درباره خواب زنانه پاسخ می‌دهیم.

اگر عادت به پوشیدن خواب دارید و قرار است چندروز به طبیعت‌گردی یا کمپینگ بروید، احیانا در این سفر هم به آن نیاز خواهید داشت. ازآنجاکه معمولا در چنین سفرهایی کوله‌پشتی همراه می‌برید، فضای محدودی خواهید داشت؛ بنابراین سعی کنید گرمکن بپوشید که با هم بخوابید. لزومی ندارد به‌خاطر چند شب ‌خواب سنگین بردارید.

اگر تا مقصد با وسیله‌نقلیه می‌روید و مشکل فضا ندارید، می‌توانید خواب موردعلاقه‌تان را با خودتان ببرید. فقط یادتان باشد باید حواستان به گرما و موقعیت باشد. ازآنجاکه در کمپینگ دمای هوا را نمی‌توانید تنظیم کنید، خواب متناسب با آب و هوا بردارید. برای مثال، یک تی‌شرت و شلوارک گشاد و قابل‌تنفس برای هوای گرم و نمدار شایسته است؛ اما اگر به جاهای سرد یا جاهایی که شب‌ها دمای هوا کاهش می‌یابد می‌روید، خواب پشمی یا فلانل همراه ببرید.

خواب کاستوم دیجی کالا | زیباترین انواع مدل خواب زنانه طرح 2022 | خواب عروس 1401 -

و حتما از خواب‌های از مال‌التجاره پشم و اکریلیک دوری کنید ؛ زیرا این جنس‌ها به دلیل نوع مخصوص بافتشان سبب خارش جثه میشوند پس توصیه می‌شود از ‌هایی از این جنس نه حتی برای خواب حتی برای هیچ ی استفاده نشود .

از خرید لبا‌س‌هایی از متاع نایلون خودداری کنید. این ‌ها به بدن می‌چسبند و باعث خوی عدیده میشوند. ‌خواب کتانی بهترین گزینه است. این جنس پارچه نرم و لطیف و شستشو و نگه داری از آن راحت است. حساسیت‌زا نیست و باعث تحریک‌ پوسته نمی شود. عده ای از انواع پارچه‌ها مثل پارچه‌های پشمی‌ و آکریلیک محرک پوست هستند و باعث خارش میشوند و خواب راحت را از شما می گیرند.

اگر قد بلندی دارید و ریزنقش هستید، ‌خواب رنگی برای شما بسیار مناسب است. به اعلامیه برکه ار لاغر هستید، ‌هایی با خطوط افقی انتخاب کنید. در غیر این صورت هر سنخ طرح‌ و رنگی برازنده شماست.