اخرین پست ها

خرید بازی فکری بزرگسالان

به رپرتاژ ، باند فوتبال پرسپولیس در حالی بازی رفت دربی پایتخت در فصل جاری را نهار ۲۹ آذر برابر استقلال برگزار می‌کند که بازی‌های لیگ برتر به بلد برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ با وقفه‌ای طولانی مدتی روبرو شد.

همین موضوع علت شده تا تیم‌ها نهایت استفاده را از مدت تعطیلی برده و تمرینات خود را با هدف کسب موفقیت در این بازی دنبال کنند. بی شک مربیان آزادی و پرسپولیس از اهمیت کسب امتیاز در این دیدار برای رسیدن به اهداف خویش به بخشش آگاه هستند و اگر این بازی را به سود خود تمام کنند دیگر چالشی با هواداران تا تکمیل فصل نخواهند داشت.

رقابت سنتی دو تیم سبب ایجاد صحبت‌هایی درباره احتمال تغییرات برای این بازی خاص شده است.

با این حال یحیی گل محمدی سرمربی سرخپوشان پایتخت تصمیمی برای خلق عجب در ترکیب و تاکتیک تیمش در دربی پایتخت ندارد و می‌خواهد بازی مورد پسند خود را بار دیگر مقابل استقلال پیاده کند.

آنباکس و تجربه بازی فکری

بازی فکری لوت | معرفی انواع بازی فکری خانوادگی + مظنه نهار -- سال 1400

بازیهای فکری به علت اینکه از پیچیدگی خاصی برخوردار است فرد دمساز دارد با عطش آن را واپس کند تا نتیجه آن را در پایان ببیند. امروزه بازیهای فکری از تنوع بیشتری برخوردار است که هر کدام از این بازیها توانایی فرد را از نظر هوش و استعداد بالا می برد و توان حل مسائل و تصمیم گیری را در فرد بیشتر می کند.

البته باید گفت کودکان از نیز ابتدای کودکی چون کنجکاو هستند و از اینکه چیزی را خودشان درست کنند لذت می برند و نمونه آن را در ساخت لگو دیدیم که چقدر کودکان به‌کرات آن را با اشکال مختلف درست می کنند و دوباره خراب می کنند و شکل دیگری را می سازند پس این وظیفه خانواده است که با بازیهای فکری مناسب این حس خلاقانه و کنجکاوی را در کودکان بیشتر کنند تا بستری برای رشد ذهن و ارتباطات بهتر آنها را فراهم کنند.

بازی فکری به صورت عمده | ارزانترین بازی فکری؛ انتخابی نیکو برای پیشکش به بزرگسالان -

 یک بازی رومیزی جذاب کارتی می باشد که بر اساس بازی شاهد دیکسیت (Dixit) نگارگری شده است. استوژیت یک بازی فکری دورهمی می باشد که برای 2 الی 8 تن طراحی شده است. بازی استوژیت یک بازی گروهی و خلاقانه می باشد که به نجدت جذاب بوده  به گونه ای که شاهد هیچ روند تکراری و خسته کننده در طول بازی نخواهید بود. قصه گویی، خیال پردازی، ذهن خوانی و پیش بینی، خلاقیت و رای گیری از جمله مکانیزم های بازی هیجان انگیز استوژیت می باشند. در این بازی هرچه بازیکنان از مهارت نقل گویی بالاتری برخودار باشند و خلاقانه عمل کنند هیجان بازی چندین برابر می شود.

بازیکنان در بازی فکری استوژیت با 96 کارت تصاویر مرابطه خواهند داشت. کارت های تصاویر استوژیت کارتهای ساده ای نیستند، هر کدام بیانگر این‌همه مفهوم و داستان هستند که شما را وادار به خیال پردازی و قصه پنداری می کنند. در این بازی باید برای هر کارت تصویری که در انتخاب دارید با کاربرد از یک جمله مینیمال، یک بیت شعر، کوفتن المثل و یا کنایه یک قصه بگویید. هر بازیکن در هر نوبت خود عکس قصه گو را اجرا میکند، بدین ترتیب که از میان کارتهایی که در دست دارد یک کارت را انتخاب می کند و برای آن کارت قصه می گوید. بازیکن قصه را باید به گونه ای بیان سست که نه عدیده ساده و مشخص باشد  نه کثیر پیچیده و مبهم.

خرید بازی فکری