اخرین پست ها

فواید و خراج بستن سوتین در دختران و زنان

/ / / فواید و خراج بستن در دختران و زنان

حتما شما هم اطلاعات ضد و نقیضی در مورد فواید و عوارض بستن در دختران و زنان شنیده‌اید.شواهد علمی زیادی در مورد سودمند یا مضر بودن استعمال از به منظور بهبودی وجود دارد که این اطلاعات را تائید می‌کند و بعضی دیگر هم معلوم شده که بیشتر در حد حدس و فکر هستند.امروز در این مقاله از درمانکده ما قصد داریم تا تمامی ظواهر علمی و را با هم بررسی کنیم. اگر شما هم در این مورد نمی‌دانید که آیا پوشیدن ضرر دارد یا خیر؛ تا انتها با ما همراه باشید. در صورتی که احساس می‌کنید ضرورت به بررسی‌های بیشتر توسط و دارید، با پزشکان ما در در تماس باشد.

در مورد اینکه آیا بستن در دختران و زنان خطرناک است یا خیر؛ بینات علمی خیلی لختی وجود دارد. برخی باورهای غلطی در این مورد وجود دارد که در واقع هیچ‌کدام، هیچ تضمین علمی ندارند. باورهای غلطی مثل:

دوخت سوتین

سایز 36 دهنده دیجی کالا

یکی از انواع هایی که افزون‌تر مورد توجه بانوان قرار گرفته است نوع چسبی و یا پروانه ای است. این ها هیچگونه ریسمان و یا قلابی در ساختار خود ندارند بلکه در بخش یاری کاپ ها از چسب های خاصی استعمال شده است تا در موعد استفاده این چسب ها را به سینه ها مضروب و را بر چهره سینه هایتان ثابت نگه دارید.

های چسبی باعث خوش فرم تر شدن سینه ها خواهند شد و به دلیل اینکه بندی ندارند طبق‌معمول در مهمانی ها و با لباس پشت باز پوشیده می شوند.

اسپرت از کاملاً پرفروش ترین اقسام ها است. شاید شما هم در هنگام ورزش کردن عاطفه درد در سینه و یا قفسه سینه داشته باشید. های اسپرت همانطور که از نام آنها پیداست به‌قصد استعمال در ورزش مناسب خواهند بود. این نوع ها ساختار بسیار ساده و بند هایی راحت دارند تا باعث ایجاد هیچگونه درد نشوند.

گنی چیست | بهترین -

در مورد تاریخچه یه داستان جالبی داره که وقتی این قسم رو بخونید متوجه میشید که چقدر تصادفی توسط یه خانم خلاق اولیه درست شد.😃😃

در سال 1914 برآورده انجام‌دادن یک نیاز میسر و البته بسیار مهم و ضروری برای خانم ها جرقه اختراع هایی شد که امروزه می بینیم. در آن واحد زمان ( تمامی سینه بندها به شکل کرست هستی کفیل کمی کوتاه تر.

این قضیه همینطور ادامه داشت تا اینکه صبر و تحمل زنان به پایان رسید و خانم مری جیکوب که دیگر از پوشیدن کرست طولانی خسته شده بود و نمی خواست زیر پیراهن بلند و پشت بازش کرست بپوشد، پس دست به اقدام زد و با دو تیکه دستمال که بهم دوخت برای خودش ساده درست کرد که از پشت هم اصلا نمایی نداشت.

حدس بزنید چه شد همه در آن میهمانی شگفت زده شده بودند و همین ایده باعث به وجود آمدن های امروزی با طرح ها و مدل های جوراجور شد. بعد از آن زایش توسط مری جیکوب اوایل شد.