اخرین پست ها

حواله یوان به چین (نکات جلوگیری از بلاک شدن پول)

در حال حاضر انجام معاملات تجاری بین‌المللی به راهنما تحریم‌ها و با دلار انجام پذیرد بسیار پرهزینه شده است. به‌عنوان‌مثال کارمزد ارسال به‌صورت دلار در بهترین حالت، به‌سبب هر مبلغی توسط صرافان در کشور واضح 100 الی 200 دلار است. این رقم در مقایسه با حوالجات یوان( یوان به چین) و هزینه ارسال پول به چین از طریق یوان، کارمزد بسیار بالایی دارد.

بد نیست که از مزایای ارسال به‌صورت یوان را بدانیم.

‌های بالای 50 الف یوان، کارمزدی به‌خاطر پرداخت ندارد و کمتر از این وجه هم واضح 50 تا 200 یوان در نهایت هزینه‌بر است.

انجام حوالجات دلاری، یورو و یا پوند به‌صورت ارسال ، معمولاً بین 3 تا 7 روز کارگر زمان‌بر است. اما در ‌های یوان این زمان می‌تواند تا کمتر از 1 روز نیز کاهش پیدا کند.

ارز یوان به دلیل شرایطی که در کشور چین دارد و تلاش بخت چین در پایین نگه‌داشتن نرخ آن به راهبر به‌صرفه بودن برای تجار خارجی می‌باشد. از همین رو یوان مدام دارای نرخ بسیار مناسب‌تری برای سوداگران و واردکنندگان می‌باشد.

صباح هەورامی و سعدی یەحیا وكه یوان و دڵسۆزخالیدى

يوان امروز | ارزانترین حواله یوان یوان به چین (نکات جلوگیری از بلاک شدن پول) -

از طرف دیگر ار تجار چینی از یوان کاربرد نمایند، باید حدود 10 تا 20 درصد صورت ریالی معادل یافته شده بیشتری را در مقایسه با یورو و دلار پرداخت کنند. پس رد این‌گونه مواردی به‌جای این مدل  می‌توان از دلار و یورو از دبی و هنگ‌کنگ استفاده کرد.

 بالا از دیگر معایب معامله با یوان به رقم می‌رود. چراکه اکثر صاحبان حساب یوان اشخاص هستند و آخرین مشکل این نوع این است که برای واریز یوان به چروک باید از اسم چینی صاحب آمار استفاده کرد. به همین دلیل در مواقعی علاوه بر نام صاحب حساب، عکس وی نیز الزام‌آور است که میسور است برای فرد دردسرساز و غیرقابل‌دسترس باشد.

دولت چین حساب‌هایی که از پول‌شویی، غیرقانونی مواد مخدر و ارز حاصل از فروش برخی  به دست میاید را غیرقانونی می‌شمارد. چون اکثر صاحبان حساب یوان شخصی هستند برای واریز یوان به چین باید اسم چینی صاحب حساب را به همراه اطلاعات فرستنده برای جلوگیری ازبین‌رفتن دست‌مایه خود داشته باشید و مداقه کنید ارز حاصل از شما با منشأ به‌اصطلاح تمیز باشد.

خریدار یوان | ارزانترین ارسال یوان به شرکت‌های منسوب به چین با سان اکس پی -

برای آگاهی از نرخ یوان از راهها مختلف و کارایی آن‌ها برای مقصود شما می‌توانید از وظیفه رایزنی رایگان گونه اکس پی استفاده کنید. باز برای محاسبه مزد انواع یوان نیز می‌توانید پس از ثبت‌نام در سکوی پرتاب موشک نمط اکس پی به بخش داشبورد رفته و با وارد کردن مبلغ و انتخاب روش به‌صورت اتوماتیک کارمزد را محاسبه کنید.

اگر درباره یوان بدون مزد سوالی دارید، لطفا با مشاوران روش اکس پی تماس بگیرید.

پس از آن‌که درباره نرخ یوان صحبت کردیم حالا می‌خواهیم درباره مراحل ارسال پول به آژنگ و باز وصول دست‌مایه از چروک توضیح دهیم. با ما همراه بمانید تا تماما سوالات شما درباره یوان پاسخ داده شوند.

- مبلغ مورد نظرتان را وارد کنید تا قیمت و کارمزد ارسالی مشخص شود.

- با مشاوران کارشناس یوان ازطریق واتسپ (09024840408) تماس بگیرید.