اخرین پست ها

فرق دستگاه لیزر تیتانیوم و کندلا

امروزه لیزر موهای زائد به یکی از محبوب ترین درمان های جمال در سراسر جهان تبدیل شده است.در کشورمان ایران نیز کلینیک ‌های زیبایی از ‌های مختلفی برای لیزر موهای زائد مراجعین خود استفاده می‌ کنند، اما از بین همه آن ها از بهترین، ایده ‌آل ‌ترین و پرفروش ‌ترین ‌های لیزر موی زائد موجود در بازار ایران می باشد.

در لیزر تیتانیوم با وجود فناوری لیزر و تأثیر آن بر روی ملانین حاضر در پوست، درمان لیزر موهای زائد برای ورقه ‌های برنزه و در فصول مختلف سال امکان‌ پذیر است. این برای تمامی تیپ های لون پوستی از 1 تا 6 مناسب است و شفا موهای زائد با این تماماً ایمن است.

تنظیمات تیتانیوم با توجه به وضعیت ناتندرست از جمله رنگ پوست و موی فرد مشخص می‌ شود و به همین علت اطمینان و تأثیرگذاری درمان با این بسیار بالاست و خراج و خطرات احتمالی به حداقل ممکن کاهش می‌ یابد.

معرفی تکنولوژی SHR 3D لیزر تیتانیوم

لیزر تیتانیوم شاتی است یا رولی فرق لیزر تیتانیوم و کندلا

ی پیشرفته برای از بین بردن موهای زائد می باشد که از تکنولوژی سه طول موج قوی الکس، دایود و اندیاگ استفاده می کند و هر کدام از این درازا موجه ‌ها برای تیپ های پوستی مختلف بکار می‌ روند. طول موج‌ الکس برای موهای نازک مثل نواحی پشت لب، طول موج‌ دایود برای موهای معمولی شبیه مو‌های دست و پا و طول خیزاب اندیاگ برای موهای ضخیم‌ تر مانند قسمت‌ های شکم کاربرد دارند.

توسط دستگاه لیزر تیتانیوم تیتانیوم در هر شات محدوده وسیعی از موهای زائد بدن تحت تاثیر قرار گرفته و باعث تسریع مدت زمان لیزر در هر جلسه می‌ شود. این لیزر دارای سیستم خنک کننده پیشرفته است و با فناوری خنک کننده خود از گرم گردیدن بیش از حد پوست جلوگیری می کند.

تیتانیوم از کیفیت بسیار بالایی به‌خاطر از بین بردن موهای زائد برخوردار است و قدرتمندترین و ایمن ترین فناوری لیزر موهای زائد را در خود دارد. این عملاً را ارائه می دهد و برای افراد از هر نوع پوست و هر رنگی ایمن بوده و حتی بر روی پوست های برنزه ایضاً به راحتی مناسب انجام است.

تفاوت لیزر تیتانیوم و پلاتینیوم | بهترین لیزر تیتانیوم -

دانستن مشخصات فنی یک مسئله مهم بوده که خریداران محترم هنگام خرید باید آن‌ها را به دقت بررسی کنند:

اکنون ‌های لیزر مختلفی با طول موج‌های متفاوت در بازارگاه وجود دارد که لیزر تیتانیوم یکی از جدیدترین‌ ‌های موجود در بازار به شمار می‌رود. عملکرد بلند و اثربخشی این باعث شده که اکثر کلینیک‌های زیبایی از این استفاده کنند. شرکت طاهر تاج مادر یکی از شرکت‌های مهم در طرح فروش انواع لیزر پلاتینیوم پلاس، تیتانیوم، پلاتینیوم، الکس دایود، الترافورمر و کیوسویچ بوده که کلیه ‌های نام برده را با ضمانت و فعالیت‌ها پس از فروش ارائه می‌‌کند.

دانستن مشخصات فنی یک مسئله خطیر بوده که خریداران محترم هنگام خرید باید آن‌ها را به دقت بررسی کنند:

در لیزر تیتانیوم سه درازا موج مختلف الکساندرایت، دایود و اندیاگ با یکدیگر ترکیب شده است که همین موضوع سبب شده لیزر به عمق بیشتری از پوست رسوخ کند و ۸۵ درصد ریشه‌های مو را از بین ببرد. معمولاً ‌های قدیمی قابلیت نابودی موهای زیر پوستی را نداشتند، اما فناوری به کار رفته در این سبب شده تا موهای زیر پوستی نیز به آسانی نابود شوند. طی بررسی‌های انجام شده میزان اثربخشی این قرابت به مدل‌های کهنه و دارای یک طول موج بسیار بیشتر و ماندگارتر است، به همین دلیل در حال حاضر اکثر کلینیک‌های زیبایی مایل هستند از لیزر تیتانیوم استفاده کنند.